BCC (Business Consulting Center) to niezależna firma konsultingowa specjalizująca się we wdrożeniach i rozwoju systemów SAP, outsourcingu IT oraz rozwoju oprogramowania. Jest liderem rynku usług SAP w Polsce oraz jednym z największych eksporterów usług IT, wspierając projekty na całym świecie.

Więcej: bcc.com.pl
DrOmnibus tworzy nowoczesne, kompleksowe i multimedialne narzędzia wspierające terapię i edukację dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dodatkowo wspiera rodziców, nauczycieli oraz terapeutów w pracy z dzieckiem poprzez szkolenia, publikacje i materiały poradnikowe, dzięki którym w sposób kompleksowy obejmuje pomocą najmłodszych.

Więcej: dromnibus.com
OPTeam od niemal 30 lat dostarcza niezawodne rozwiązania informatyczne dla biznesu, uczelni wyższych i instytucji publicznych. Firma jest cenionym partnerem największych producentów z branży IT. Od 2010 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej: opteam.pl
iTaxi to największa w Polsce platforma taxi łącząca pasażera z najlepszymi licencjonowanymi taksówkarzami w kraju. Oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych, a taksówki można zamówić m.in. za pomocą aplikacji lub za pomocą formularza online.

Więcej: itaxi.pl