Dlaczego warto dla nas pracować?

Nasz zespół, to ludzie działający z zaangażowaniem i pasją, nieustannie stawiający czoła wyzwaniom zmieniającej się rzeczywistości.

Chcemy stworzyć naszym pracownikom warunki motywujące do osiągania wyznaczonych celów. Pragniemy, by ich pracy towarzyszyła satysfakcja z wykonanych zadań. Pracujemy w zespołach projektowych zarówno w siedzibie firmy jak i u naszych klientów.

Jednym z elementów charakterystycznych Algolytics jest nieformalna atmosfera, która przekłada się na sposób komunikowania. Pracownicy mają wpływ na funkcjonowanie firmy i mogą zgłaszać pomysły jak usprawnić wspólną pracę.

 

Zgadzasz się z naszymi wartościami i uważasz, że jesteśmy firmą, której szukasz?

Lubisz pracę z danymi i nauki ścisłe? Interesujesz się statystyką? Możesz pochwalić się osiągnięciami naukowymi lub zawodowymi?

Chcesz się rozwijać i uczestniczyć w ciekawych projektach?

Zobacz przykładowe projekty, w których nasi pracownicy brali udział.

Dołącz do nas!

Zobacz aktualne oferty pracy

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Etap I – Weryfikacja CV

Pierwszy etap rekrutacji to staranna analiza Twojego CV pod kątem bieżących potrzeb rekrutacyjnych. Jeżeli spełniasz wymagania dotyczące danego stanowiska, po wstępnej rozmowie telefonicznej zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Etap II – Rozmowa rekrutacyjna I

W trakcie rozmowy z przedstawicielem Działu HR będziesz miał/a możliwość przedstawienia swojego doświadczenia zawodowego oraz umiejętności. W niektórych procesach rekrutacyjnych w spotkaniu uczestniczy również jeden z naszych ekspertów.

W zależności od stanowiska, na tym etapie przewidujemy również przeprowadzenie testu merytorycznego, którego celem jest sprawdzenie zdobytej wiedzy w praktycznych zadaniach.

Etap III – Rozmowa rekrutacyjna II

Kolejny etap rekrutacji to rozmowa z jednym z naszych Kierowników Projektów, do zespołu którego poszukiwany jest pracownik o danym profilu.

Podczas spotkania będziesz miał/a również okazję szczegółowo poznać zakres obowiązków oraz podjąć decyzję czy Algolytics jest firmą, z którą chcesz się związać na dłużej.

Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury, zaprosimy Cię na podpisanie umowy.