Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja, administracja i optymalizacja narzędzi i środowisk wspierających procesy deweloperskie w zakresie zarządzania kodem, automatycznego budowania i wdrażania aplikacji, wykonywania testów automatycznych
  • Dbanie o bezpieczeństwo, dostępność i wydajność środowisk i narzędzi Continuous Integration/ Continous Delivery
  • Zarządzanie cyklem wdrożeniowym na serwery produkcyjne i testowe przygotowanych aplikacji
  • Zarządzanie i administracja środowiskami opartymi na chmurze
  • Rozwiązywanie bieżących problemów systemowych i aplikacyjnych
  • Tworzenie testów automatycznych rozwijanych aplikacji

Oczekujemy:

  • Wykształcenia informatycznego lub w kierunku pokrewnym
  • Doświadczenia w obszarze konfiguracji systemów
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień administracji systemami Linux
  • Dobrej znajomości narzędzi programistycznych tj: Bamboo, Jenkins, JIRA
  • Dobrej znajomości repozytoriów kodu źródłowego np. Git
  • Znajomości narzędzi automatyzacji tworzenia środowisk: docker
  • Umiejętności pisania skryptów shelowych: bash, python
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem opartym na chmurze, np. AWS, OVH, Azure będzie znacznym atutem
  • Znajomości administracji bazami danych
  • Znajomości narzędzi do pisania testów automatycznych

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole w nieformalnej i miłej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość poznania unikatowego know-how, zdobycia wiedzy oraz podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów i stażu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@algolytics.pl z tytułem maila „Software Configuration / Release Engineer”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.