Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość poznania unikatowego know-how, zdobycia wiedzy oraz podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na strategię rozwoju firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • Imprezy integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach z zakresu CRM analitycznego (modelowanie churn, analiza sieci społecznych, segmentacja behawioralna, prognozowanie response’u z akcji marketingowych i in.) oraz oceny ryzyka (Credit Scoring)
  • Udział w projektach wdrożeniowych oprogramowania analitycznego (analiza wymagań biznesowych, definiowanie procesów analitycznych i zawartości informacyjnej datamartów)
  • Specyfikacja zapotrzebowań biznesowych
  • Tworzenie koncepcji analitycznych do projektów
  • Statystyczna analiza danych
  • Konstrukcja oraz testowanie modeli analitycznych
  • Współpraca z odbiorcą biznesowym

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Ukończona wyższa uczelnia, preferowany kierunek studiów: matematyka, informatyka, metody ilościowe, ekonometria, statystyka, fizyka komputerowa
  • Wymagane doświadczenie w przetwarzaniu lub modelowaniu danych (sektory: telekomunikacyjny, retail,  finansowy)
  • Wymagana bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość aplikacji SAS (pakiety BASE, STAT), znajomość SPSS lub innych pakietów statystycznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień bazodanowych
  • Wiedza z zakresu nauk statystycznych
  • Znajomość systemu AdvancedMiner i/lub języka programowania Python będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie akademickie
  • Kreatywność oraz samodzielność w szukaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@algolytics.pl z dopiskiem „SMD”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.