Wdrożenie systemu AdvancedMiner (ocena ryzyka)

Szczegóły projektu

 • Data

   30/09/2015

 • Klient

   mLeasing

 • Zadanie

   mLeasing - Wdrożenie systemu AdvancedMiner (ocena ryzyka)

 • Kategoria

   Leasing

 • Strona www klienta

   przejdź

Potrzeba

Firma mLeasing szukała oprogramowania do przetwarzania, eksploracji danych i Data Mining na potrzeby projektów oceny ryzyka kredytowego.

Rozwiązanie

Algolytics dostarczyło system AdvancedMiner, który jest z powodzeniem wykorzystywane przez mLeasing do realizacji projektów z zakresu zarządzania ryzykiem kredytowym, obejmujących takie zadania jak przetwarzanie danych (w tym m.in. budowa repozytorium danych) oraz konstrukcja modeli analitycznych.

Zastosowanie autorskiego rozwiązania Algolytics pozwoliło mLeasing efektywnie wykorzystać gromadzone dane do podejmowania ważnych decyzji biznesowych.

 

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z funkcjonalności oraz możliwości jakie dostarcza nam system Advancedminer, dlatego też z przyjemnością rekomendujemy go innym instytucjom jako profesjonalne narzędzie do przetwarzania, eksploracji i modelowania danych.

 

mleasing

 

mLeasing (Grupa mBank) należy do czołówki polskich firm leasingowych – według danych Związku Polskiego Leasingu za rok 2013 roku firma zajmuje 4. miejsce na rynku leasingu w Polsce. mLeasing oferuje finansowanie w formie leasingu, pożyczki oraz usługi z zakresu wynajmu i zarządzania flotą samochodową (CFM).
mleasing.pl

 


Chcesz wiedzieć więcej? Kontakt

Zapisz się na Newsletter

Podaj dalej!