Automatic Business Modeler od Algolytics Technologies dostępny na Microsoft Azure

Klienci Microsoft Azure na całym świecie mają teraz dostęp do Automatic Business Modeler (ABM), aby korzystać ze skalowalności, niezawodności i możliwości do rozwoju aplikacji i kształtowania strategii biznesowych.

Algolytics Technologies ogłosiło dostępność Automatic Business Modeler (ABM) w Microsoft Azure Marketplace, sklepie udostępniającym technologie, aplikacje i usługi.

Klienci Algolytics mogą teraz korzystać z wydajnej i zaufanej platformy chmurowej Azure usprawniającej wdrażanie i zarządzanie aplikacjami.

Automatic Business Modeler, oprogramowanie oparte na autorskiej technologii Algolytics, pozwala użytkownikom na szybkie i łatwe tworzenie dokładnych modeli predykcyjnych. ABM nie wymaga umiejętności programistycznych ani zaawansowanej wiedzy statystycznej z zakresu budowy modeli uczenia maszynowego, a użytkownik w zaledwie kilka minut może przewidzieć m.in. przyszłe zachowanie klienta – od churnu, przez spłatę kredytu, aż po decyzje zakupowe (i nie tylko). Precyzja modeli predykcyjnych tworzonych w ABM jest efektem ponad dekady badań i doświadczeń. W 2020 roku Algolytics dostarczyło swoim klientom ponad 34.000.000 decyzji scoringowych oraz 150.000 modeli uczenia maszynowego.

„Tworząc Automatic Business Modeler wiedzieliśmy, że operowanie na dużej ilości danych, a następnie podejmowanie na ich podstawie właściwych decyzji biznesowych nie musi stanowić wyzwania. Stworzyliśmy ABM, aby wspierać naszych klientów w działaniach opartych o modele predykcyjne. Teraz z dumą ogłaszamy, że Automatic Business Modeler dostępny jest na Azure Marketplace, co czyni tę technologię jeszcze bardziej przystępną dla firm na całym świecie.” – powiedział Marcin Woch, CEO Algolytics.

Jake Zborowski, General Manager, Microsoft Azure Platform w Microsoft Corp. skomentował: „Cieszy fakt, że możemy powitać Automatic Business Modeler od Algolytics Technologies na Microsoft Azure Marketplace, co daje naszym partnerom dużą ekspozycję na klientów chmury z całego globu. Azure Marketplace oferuje światowej klasy jakość doświadczeń od zaufanych partnerów z rozwiązaniami, jakie sprawdzone są w bezproblemowej pracy z Azure.”

Azure Marketplace jest internetowym miejscem kupna i sprzedaży rozwiązań chmurowych certyfikowanych do działania na platformie. Azure Marketplace pomaga łączyć firmy poszukujące innowacyjnych, opartych na chmurze rozwiązań z partnerami, którzy opracowali gotowe do użycia rozwiązania.

Więcej o Automatic Business Modeler na Azure Marketplace.

O Algolytics Technologies

Algolytics Technologies wspiera rozwój biznesu poprzez rozwiązania z zakresu uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i inteligentnej lokalizacji. Platformy technologiczne firmy do scoringu online, analizy zachowań konsumenckich oraz analizy lokalizacji są wykorzystywane przez liderów w branży telekomunikacyjnej, finansowej i e-commerce. Rozwiązania Algolytics w niezawodny sposób wspierają optymalizację działań biznesowych związanych z analizą danych, operacjami logistycznymi czy automatyzacją procesów B2C – wszystko dzięki autorskim technologiom AI i ML.

Pin It on Pinterest