Buduj biznes potęgą Twoich danych

Rozwijaj swoją działalność poprzez innowacyjne zastosowanie Location Intelligence, analityki predykcyjnej, Machine Learning, Big Data i Stream Based Modeling.

Rozwiązania Produkty

Rozwiązania

Platforma Algoline - nasze rozwiązania na Twoje potrzeby

Produkty

Wysokiej klasy narzędzia do przetwarzania strumieni danych stworzone przez nasz zespół.

Business applications

Pomagamy naszym klientom uzyskać wiedzę z danych.

Case study

PGE

Automatyzacja i wzrost skuteczności procesu oceny zdolności kredytowej kontrahentów

Czytaj więcej

Bonprix Polska

Bonprix Polska: Wyższa efektywność operacyjna dzięki standaryzacji danych adresowych

Czytaj więcej

ComperiaRaty

Silnik Scoring.One od Algolytics, czyli technologia oparta na Machine Learning, agreguje bazy danych oraz ofert kredytowych z instytucji finansowych w mniej niż 1 sekundę, dopasowuje propozycje pożyczek do indywidualnych potrzeb wnioskującego i wskazuje oferty z najwyższym prawdopodobieństwem pozytywnego rozpatrzenia w nawet 10 minut.

Czytaj więcej

Property Group (RynekPierwotny.pl i GetHome.pl)

Sztuczna Inteligencja pomaga sprzedawać domy i mieszkania! Property Group, wydawca GetHome.pl oraz RynekPierwotny.pl, wzmacnia pozycję portali dzięki oprogramowaniu uczenia maszynowego od Algolytics.

Czytaj więcej

epeer

3 kliknięcia i 20 sekund - tylko tyle potrzeba, by otrzymać pożyczkę społecznościową od epeer. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu pionierskiego oprogramowania Algolytics Technologies oraz współpracy obu firm i ich działów R&D. Stworzone rozwiązanie scoringowe generuje wynik w czasie krótszym niż 0,1s!

Czytaj więcej

DHL Parcel

DHL był w stanie znacząco zredukować nakład pracy wymagany do ręcznej weryfikacji danych adresowych oraz zwiększyć ilość paczek dostarczanych przez każdego kuriera, każdego dnia.

Czytaj więcej

Wiodący operator telekomunikacyjny

Zobacz w jaki sposób wiodący operator telekomunikacyjny podniósł swoją sprzedaż od 9% do 25% (w zależności od kanału sprzedaży) poprzez wdrożenie Algoline-CRM.

Czytaj więcej

mBank & Orange

Zobacz jak mBank wykorzystuje dane Big Data aby scorować obecnych i potencjalnych klientów, a także precyzyjnie wybierać klientów.

Czytaj więcej

Wiodący dystrybutor części samochodowych

Zobacz jak jeden z głównych dystrybutorów części samochodowych wykrywa nadużycia, usprawnia planowanie zapasów i prognozowanie popytu na części samochodowe.

Czytaj więcej

Pin It on Pinterest